ВИЖТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪБИТИЯ, КОИТО ОРГАНИЗИРАМ

 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://psihoanalitik-sofia.eu/wp-content/uploads/2024/09/logo-od-white.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

В Американския център на Столична библиотека се състоя премиерата на новата кига на д-р Огнян Димов – „Перфекционизмът: предимство или заплаха“

Пълна зала – с читатели и със смисъл – по време на премиерата на третата книга на Огнян Димов „Перфекционизмът: предимство или заплаха“.

Благодарим на всички за стойностния разговор и прекрасната атмосфера в Американски център при Столична библиотека, където си поговорихме за непрекъснатото състояние на неодобрение към самия себе си, което представлява „Перфекционизмът“!

Надяваме се всички присъстващи да са извлекли ценни съвети от дискусията с психоаналитика и автор на „Тревожността“ и „Агресията в семейството“ – д-р Огнян Димов.

И до следващия път!

Снимки: @Creative Visual Solutions