Пълна зала – с читатели и със смисъл – по време на премиерата на третата книга на Огнян Димов „Перфекционизмът: предимство или заплаха“.
Благодарим на всички за стойностния разговор и прекрасната атмосфера в Американски център при Столична библиотека, където си поговорихме за непрекъснатото състояние на неодобрение към самия себе си, което представлява „Перфекционизмът“!
Надяваме се всички присъстващи да са извлекли ценни съвети от дискусията с психоаналитика и автор на „Тревожността“ и „Агресията в семейството“ – д-р Огнян Димов.
И до следващия път!
Снимки: @Creative Visual Solutions




























































